Ponuka služieb

BRATISLAVA A VIEDEŇ

Spoznajte neobjavené uličky Bratislavy a Viedne! Zastavte sa pri Prezidentstkom paláci a prejdite popod Michalskú bránu! Prechádzajte sa v záhradách zámku Schonbrunn a ochutnajte tradičné viedenské špeciality!

PROGRAM*

1. deň: odchod z Košíc do Bratislavy v neskorých večerných hodinách, ráno individuálna prehliadka  mesta – Hlavné námestie, Primaciálne námestie, Primaciálny palác, Hviezdoslavovo námestie, Námestie SNP, Michalská brána, Prezidentský palác. Ubytovanie, večera.

2. deň: raňajky, odchod do Viedne so sprievodkyňou (najneskôr 8.15 hod. ), prehliadka Schönbrunnu – zámok, záhrady, po ceste do Bratislavy – Hundertwasserhaus. Návrat do Bratislavy. Ubytovanie a večera.

3. deň: raňajky, odchod do Viedne so sprievodkyňou, okružná jazda mestom: Karlsplatz, Karlskirche, mestské múzeum vo Viedni, Kärtnerstrasse, Stephansplatz, Staphansdo. Návrat do Bratislavy. Ubytovanie a večera.

4. deň: raňajky, odchod do Viedne, prehliadka mesta: štátna opera, Hofburg, Námestie Márie Terézie. Voľný program. Večer odchod z Viedne do Košíc.

Ďalšie informácie:

V cene je: doprava luxusným klimatizovaným autobusom s WC, 3 x ubytovanie v hoteli v Bratislave, 3 x raňajky, 3 x večera, poistenie CK proti insolventnosti, sprievodca CK (jazyk prispôsobíme skupine klientov).

V cene nie sú zahrnuté: poplatky za vstupné a ďalšie služby mimo programu.

Cestovná kancelária Promettrans si vyhradzuje právo na zmenu trasy a poradia programu v závislosti od aktuálnych podmienok, avšak so zárukou zachovania obsahu programu.

*Uvedený program je orientačný. Cestovná kancelária Promet Trans, spol. s r.o.  prispôsobuje program i jazyk sprievodcu požiadavkám klienta.

Bratislava

Zoznam galérií

Dokumenty

KATALÓG POBYTOV A POZNÁVACÍCH ZÁJAZDOV
(3845.76 kb)

Naša ponuka

Stála ponuka                          

Poznávacie zájazdy                                               

Školské výlety

Paríž

Londýn

Berlín

Praha

Viedeň

Budapešť

Bratislava

Vianočné trhy

FRANCÚZSKO: Paríž, Azúrové pobrežie, Zámky na Loire

TALIANSKO: Benátky - Florencia - Rím - Vatikán

VEĽKÁ BRITÁNIA: Londýn

RAKÚSKO: Viedeň

NEMECKO: Berlín

ČESKÁ REPUBLIKA: Praha, Juhočeské hrady a zámky

POĽSKO: Krakow - Wieliczka - Osvienčim

MAĎARSKO: Budapešť, Sárospataky, Nyiregyháza, Miskolc

POBALTIE: Litva - Lotyšsko - Estónsko

Hlavné mestá severských štátov: Oslo, Helsinki, Kodaň, Štokholm

Školy v prírode

Lyžiarske zájazdy

Literárne / Dejepisné exkurzie

Jednodňové výlety

Detské tábory