Ponuka služieb

Londýn

  

Pozrite si s nami kráľovské mesto z "Londýnskeho oka", odfoťte sa so strážou Buckinghamského paláca, navštívte Westminsterskú katedrálu alebo sa osobne stretnite s celebritami v Musée Mme Tussaud.

Program*

1. deň: odchod z Košíc v skorých ranných hodinách, tranzit do Francúzska, noc v autobuse

2. deň: ráno príchod do Calais/Dunkerque, nalodenie na trajekt, presun cez La Manche cca 60 min., príchod do Greenwich - nultý poludník, prehliadka observatória, múzeum hodín, námorné múzeum. Večer ubytovanie.

3. deň: kontinentálne raňajky, odchod do Windsoru - zámok, zbierka zbraní, múzeum bábik. Presun do centra - Parlament, Big Ben, Westmister Abbey, Múzeum Madame Thussaud, Hyde Park, možnosť výstupu na London Eye. Večer ubytovanie.

4. deň: kontinentálne raňajky, prehliadka mesta - Buckinghamský palác, striedanie stráží. Pešo presun na Trafalgar Square, Národná galéria - pamätník Admirála Nelsona, Piccadilly. Večer ubytovanie.

5. deň: kontinentálne raňajky, prehliadka mesta - Tower of London - mučiareň, kráľovské klenoty, Tower Bridge. Večer odchod z Londýna, nalodenie na trajekt a presun do Francúzska. Noc v autobuse.

6. deň: príchod do Košíc v neskorých večerných hodinách.

Ďalšie informácie:

V cene je: doprava luxusným klimatizovaným autobusom s WC, trajekt, 3 x ubytovanie v hoteli s raňajkami a večerou, poistenie CK proti insolventnosti, sprievodca CK (jazyk prispôsobíme skupine klientov).

V cene nie sú zahrnuté: poplatky za vstupné a ďalšie služby mimo programu.

Cestovná kancelária Promettrans si vyhradzuje právo na zmenu trasy a poradia programu v závislosti od aktuálnych podmienok, avšak so zárukou zachovania obsahu programu.

*Uvedený program je orientačný. Cestovná kancelária Promettrans prispôsobuje program i jazyk sprievodcu požiadavkám klienta. Podľa veku a záujmu klienta organizujeme klasický poznávací zájazd do Londýna, ale aj spojený poznávací zájazd Paríž-Londýn, či viacdňový poznávací zájazd po Veľkej Británii / Škótsku: Londýn - Stonehenge - Windsor / Glasgow - Loch Lommond - Newcastle.

Londýn

Zoznam galérií

Dokumenty

Školy v prírode 2018
(1213.45 kb)
Lyžiarské výcviky 2018
(341.08 kb)

Naša ponuka

Stála ponuka                          

Poznávacie zájazdy                                               

Školské výlety

Paríž

Londýn

Berlín

Praha

Viedeň

Budapešť

Bratislava

Vianočné trhy

FRANCÚZSKO: Paríž, Azúrové pobrežie, Zámky na Loire

TALIANSKO: Benátky - Florencia - Rím - Vatikán

VEĽKÁ BRITÁNIA: Londýn

RAKÚSKO: Viedeň

NEMECKO: Berlín

ČESKÁ REPUBLIKA: Praha, Juhočeské hrady a zámky

POĽSKO: Krakow - Wieliczka - Osvienčim

MAĎARSKO: Budapešť, Sárospataky, Nyiregyháza, Miskolc

POBALTIE: Litva - Lotyšsko - Estónsko

Hlavné mestá severských štátov: Oslo, Helsinki, Kodaň, Štokholm

Školy v prírode

Lyžiarske zájazdy

Literárne / Dejepisné exkurzie

Jednodňové výlety

Detské tábory